Sinek Kapan Soru Sor

DİKKAT!!!!

BU KISIMDA SORULAR GÖZDEN KAÇIYOR VE GEÇ CEVAP VERİLİYOR.

HIZLI CEVAP ALMAK İSTİYORSANIZ SORULARINIZI BUNDAN SONRA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN SORUNUZ.  

www.sinekkapan.com/forum

 

 

 

Sinek kapan soru sor bölümümüzde sinek kapan bakımı ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Sinek kapan temel bakımı, sulama, ışık, toprak, saksı, çoğaltma, tohum ve benzeri konularla ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Soru sormadan önce lütfen ilgili konu başlıklarını sitemizden okuyunuz. Eğer aradığınız cevabı bulamıyorsanız buradan sorabilirsiniz.

Bu başlık altında sorulan sorulara kısa cevaplar verilecektir. Genellikle cevaplar yönlendirme niteliğinde olacaktır. Daha detaylı cevaplar istiyorsanız foruma üye olup oradan sorularınızı sorabilirsiniz. Bu sayede hem sorulara hem de cevaplara fotoğraf ve resimler ekleyebilir hem de daha iyi bir etkileşim içinde olabiliriz.

Tüm sinek kapan ile ilgili sorularınıza en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız. Eğer soru sorduğunuz etçil bitkinizi bizden aldıysanız bunu da belirtiniz ayrıca etobur bitkinizi ne zaman aldığınızı söylerseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Bu başlık altında yine sinek kapan siparişleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Lütfen kargom ne zaman verilecek diye sorular sormayınız. Etçil bitki kargolarınızı mümkün olduğunca en kısa sürede kargoya vermeye çalışıyoruz.

Bu başlığın amacı aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırıp sizin en iyi şekilde venus fly trap bitkinize bakmanızı sağlamaktır.

Sorularınızı sorarken anlaşılabilecek bir şekilde sorunuz. Mümkünse detaylarını anlatınız. Aşağıdaki örnekteki gibi hiç bir detay vermeden lütfen soru sormayalım!

Örnek: Sinek kapan bitkim ölüyor? Ne yapabilirim?

Bu şekilde soru sorarsanız size yardımcı olamayız. Bitkiniz nasıl ölüyor? Yaprakları mı kuruyor? Yoksa kapanları karardı? Yeni kapan mı çıkarmıyor? Hangi şartlar altında bakıyorsunuz? Hangi ildesiniz? Etçil bitkiniz nerede yetişiyor? Sinek kapan bitkinizi nasıl suluyorsunuz? Saksı değişimi yaptınız mı? Etçil bitkinizi ne zaman aldınız? Size en iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için tüm detayları vermekten çekinmeyiniz. Ya da sorum çok uzun oldu okumazlar diye düşünmeyiniz. Bizim için etobur bitkilerinizin sağlıklı olmaları çok önemli o yüzden size daha iyi yardımcı olabilmemiz için tüm detayları paylaşınız.