İletişim için mail atınız. Sadece siparişleriniz için Tel: 506 263 98 08|siparis@etoburbitkim.com
Mağaza2017-04-09T19:13:46+00:00

Tüm etobur bitkilerimiz özenle yetiştirilmektedir. Yollacağımız etobur bitkileri en sağlıklı olanlardan seçilmektedir. Satışta olan tüm bitkilerimiz (sinek kapan, drosera, nepenthes, sarracenia, pinguicula, cephalots, heliamphora, darlingtonia californica) aktif olarak büyümeye devam etmektedirler.

Size yollamadan önce tüm bitkilerimizi özenle paketliyoruz. Bitkinin durumununa göre saksıya dikili ya da saksısı ile ayrı yolluyoruz. Tüm canlı bitkiler için kendine özel toprağı ve saksısı yolluyoruz.

Canlı etobur bitkiler yanı sıra etobur bitkiler ile ilgili tüm toprak malzemelerini bulabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla etobur bitkileriniz için kullanabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi www.etyiyenbitki.com aracılığıyla 9 taksit alabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla alınan tüm ürünlerde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 6.9 TL. 150 TL üstü alışverişlerde kargo ücretsizdir.  Alınan canlı bitkiler birkaç gün kargoya verilir.

Stokta olmayan ürünleri siparis@etoburbitkim.com mail atarak isteyebilirsiniz. En kısa sürede temin etmeye çalışırız.

Stoklara giren ürünler hızla tükendiği için zaman zaman sitelere ekleme yapmakta zorlanıyorum. Bu yüzden mail ile istediğiniz ürünleri sormak en sağlıklı seçenek olacaktır. Yine telefon numaramdan Watsapp, SMS ya da arayarak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sinek Kapan Mağazalarımız

Sinek kapan ve etobur bitkiler ile ilgili tüm canlı bitki ve tohum çeşitlerini mağazalarımızdan bulabilirsiniz.

www.etyiyenbitki.com

Tel: 506 263 98 08

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak da istediğiniz ürünleri bildirebilirsiniz. Siparişle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sinek Kapan bakımı ile ilgili sorularınızı Forum  bölümünden sormalısınız.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Konu

    İletiniz