İletişim için mail atınız. Sadece siparişleriniz için Tel: 506 263 98 08|siparis@etoburbitkim.com
Mavi Sinek Kapan2017-09-11T19:29:54+00:00

Mavi sinek kapan ve mavi sinek kapan tohumu şu sıralar çok fazla popüler olan bir ürün. Sürekli bu mavi sinek kapan hakkında mesajlar alıyoruz. Sinek kapan bitkisinin mavi renkte oluşu çok fazla kişiyi cezbediyor. Diğer bitkilerde başlayan mavi furyası en sonunda etobur bitkileri de vurdu. Sadece sinek kapan değil, diğer mavi etobur bitkilerde oldukça yaygınlaştı. Özellikle aliexpress gibi sitelerde ve özellikle ülkemizde gittigidiyorda çok uygun fiyata bulabileceğiniz mavi sinek kapan bitkiler insanlarımıza çok cazip gelmektedir.

Her ne kadar da uyarsak da böyle bir konuyu da açma gereği duyduk.

Mavi Sinek Kapan diye bir şey yoktur!!!

Photoshop gibi programlarla sinek kapan bitkisini mavi renkte göstererek insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Bize ulaşan tüm müşterilerimize elimizden geldiğinde sahte tohumlardan uzak tutmaya çalışıyoruz. LÜTFEN MAVİ SİNEK KAPAN TOHUMU SATIN ALMAYIN!

mavi sinek kapan

 

Şayet sinek kapan bitkisini tohumdan yetiştirmek istiyorsanız aşağıdaki mağamızdan size uygun olan sinek kapan bitki tohumunu alabilirsiniz.

Sinek kapan tohumu satın almak için tıklayın

Etobur bitki tohumu ile uğraşmadan direk bitki istiyorsanız size canlı saksıda dikili etobur bitkilerimizi tavsiye ederiz.

Etobur bitki satın almak için tıklayın

Tekrar etmek gerekirse mavi sinek kapan tohumu, mavi sinek kapan, mavi venüs bitkisi, mavi etobur bitki gibi şeylere inanıp mavi sinek kapan satın almayın ve aldırmayın!!!