İletişim için mail atınız. Sadece siparişleriniz için Tel: 506 263 98 08|siparis@etoburbitkim.com

Canlı Sinek Kapan Bitkisi Satın Alma

sinek kapan satın alma

Sinek kapan bitkisi, bitkiler âleminin en ilginç bitkilerinden biridir. İsminden de anlayabileceğiniz gibi etobur bir bitki türüdür. Canlı sinek kapan bitkisi azot bakımından fakir bataklık topraklarında yetiştiği için, azot eksiğini avlanarak giderir. Tırtıllar, böcekler, sinekler, arılar, kelebekler gibi ufak hayvanlar bu etçil bitkinin yemek listesinde bulunurlar. Hatta kurbağaları bile avladıkları vakidir.

Oldukça renkli ve dikkat çekici bir yapısı vardır. Çevreye küçük hayvanların hoşlanacağı hoş kokular salar. Sinek kapan bitkisinin tadına bakmak isteyen bu hayvanlar bitkinin tuzağına düşerek yem olurlar. Av bitkinin kapanını tetikler ve kapan büyük bir hızla kapanarak bitkiyi hapseder. Artık av için kurtuluş şansı kalmamıştır. Çırpındıkça kendini daha da zor duruma sokar. Sinekkapanı bitkisinin sindirim enzimleri devreye girerek avı yavaşça sindirir.

Canlı sinekkapan bitkisi oldukça hoş görünümlü bir bitkidir. Bu bitkiyi evinizde de uygun şartlarda, kolaylıkla yetiştirebilirsiniz. Canlı sinekkapan bitkisi uzun ömürlü bir bitkidir. Uygun şartlarda 30 yılı aşkın bir süre yaşayabildiği bilinmektedir. Canlı sinekkapan bitkisi satın alarak uzun süreli bir dost kazanmış olursunuz. Kendi ellerinizle bitkiyi beslemekten büyük zevk alacağınızdan eminiz. Ayrıca evinizdeki sinekler için de hoş bir yok edici kazanmış olursunuz.

Sinekkapan bitkisini tohumdan yetiştirebileceğiniz gibi olgunlaşmış bir halde de temin edebilirsiniz. Sitemizden rahatlıkla canlı sinekkapan bitkisini temin edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizi memnun edecektir.

Sinek Kapan Mağazalarımız

Sinek kapan ile ilgili tüm canlı bitki ve tohum çeşitlerini mağazalarımızdan bulabilirsiniz.

Gittigidiyor Mağazamız

2018-01-21T15:15:14+00:00

Leave A Comment